Hedefimiz: Eforunuzu azaltmak

Kalitenizi ve uyumluluğunuzu arttırırken harcadığınız eforu azaltıyoruz.

Kimiz?

Pro-E, profesyonellere ve kuruluşlara iş eforunu azaltmayı hedefleyen çözümler sunmak amacı ile kuruldu. 

Ürünlerimizde odaklandığımız faydalar;

  • İç ya da dış etkenlerden kaynaklanan gereksinimlere uyumu kolaylaştırmak
  • Faaliyet, ürün ve hizmetlerin “kalitesini” arttırmak ve sürekli kılmak
  • İş eforunu ve işin “nitelikli olmayan” kısımlarını azaltmak
  • Sorumlulukların daha kolay takip edilmesi ve hatırlatılmasını sağlamak

Pro-Q ailesi içerisinde yer alan ürünler “bir arada” çalışacak şekilde tasarlanıyor. Eğer bir fonksiyon kullanıcısının eforunu “yeterince” azaltmıyor ise yeniden tasarlanmak üzere ele alınıyor.

Bir arada güçlüyüz

Pro-Q ürün ailesi ve hizmetleri odaklandığımız faydaları sağlamak üzere kurgulanıyor. Ortaklarımızın uzmanlıklarını da bu faydaları arttırmak üzere bir araya getiriyoruz. Bu deneyimi müşterilerimize ulaştırdığımız 6 kuruluş ve 50’den fazla uzman ile birlikte oluşturuyoruz.
2019 yılında; kurumsal iletişim ve back-end sistemlerde Türkiye’nin en deneyimli ekiplerinden olan ICI / Ester Teknoloji A.Ş. İştiraki olarak daha da güçlendik.  

Temsil ettiğimiz ürün ve hizmetlerin müşterilerimize uygulanmasında sadece aracılık etmiyor, proje yönetimi, entegratörlük yapıyor ve müşterilerimizin gereksinimlerinin ifade ve takibini sağlayarak kendimizi müşterimiz tarafında konumlandırıyoruz. 

Bizce herkes en iyi yaptığı işi yapmalı. 

Pro-E ve ortakları, konularında “uzman” ve uzmanlıkları doğrultusunda fayda sağlamayı hedefliyorlar. Pro-E karması, bir arada etkili biçimde çalışan ve ne kadar büyük olur ise olsun diğer kuruluşların bir arada istihdam edemeyeceği tecrübe ve yetenekteki uzmanlardan oluşuyor. 

Başa dön