Ester Teknoloji

Hakkında

Ester; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone çözüm ortağı olarak yıllardır birçok çalışma yürüten, kurumsal iletişim çözümlerinde Türkiye’ nin en köklü şirketlerinden. Bilindiği üzere Türkiye’nin ilk mobil bilgi servisi Ester tarafından geliştirildi ve en büyüğü halen Ester tarafından işletilmekte.

Ester SMS ya da mobil uygulamalar aracılığı ile hedeflediğiniz, hizmet ettiğiniz kesime ulaşma konusunda özel çözümler üretirken kaliteli ve yüksek güvenlikli işletim destekleriyle öne çıkıyor. Günümüze değin Ester mobil bilgi servisi ve mobil uygulamalarından sekiz milyondan fazla kişi faydalandı ve 1.500.000 aktif üye yöneten, yılda 2,5 milyardan fazla işlem yapan sistemleri işletmekte.

Bu iş hacminin başarı ile yönetilmesinin arkasında operasyon, teknik destek, müşteri hizmetleri birimleri ile iş geliştirme ve yazılım geliştirme birimleri yer alıyor. Ester, projelerini “Güvenlik, Güvenilirlik ve Performans” öncelikleri ile kurguluyor.

Omnichannel İletişim

Ester, kurumsal iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda karşılamak, hedef kitleniz ile iletişiminizdeki etkileşimleri bilgiye dönüştürmek ve hedef kitleniz ile daha etkili iletişim kurmanızı sağlamak için i-cop platformunu sunuyor.

Toplu SMS

Gelişen mobil teknoloji ve kullanımının yaygınlaşması iletişim araçlarının da kullanım alanlarını,  alışkanlıklarını fazlasıyla etkiledi. Ester’in sizlere sunduğu Kurumsal SMS çözümleri ile değişen dünyaya ekonomik, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Çözümler

Ester M2M iletişim ve back-end sistemlerdeki uzmanlığı ile Web, Back-end (sunucu), mobil platformlar ve operatör sistemleri ile çalışabilen ürün geliştirme imkanına sahip sayılı şirketlerden birisi.

Ester Teknoloji

Başa dön